Niechemiczne urządzenia odkamieniające są już od 5 lat w Polsce – zaczęliśmy dokładnie 1 lipca 2014! Mamy w różnych częściach kraju wielu stałych współpracowników i dystrybutorów – hydraulików, instalatorów i handlowców, a co najważniejsze, wielu zadowolonych Klientów.

Bardzo nas cieszy, że nasi pierwsi Klienci w kolejnych latach zamawiają następne urządzenia Scaletron do administrowanych przez siebie zasobów mieszkaniowych. Naszymi stałymi Klientami są już m.in. Spółdzielnie Mieszkaniowe – Budowlani i Nowy Dwór we Wrocławiu, Śródmiejska SM w Częstochowie, czy Strzelińska SM. Nasi Klienci chętnie nas polecają dalej, co świadczy o wysokiej jakości, efektywności oraz niezawodności oferowanych przez nas wyrobów, wygodzie oraz opłacalności ich stosowania. Dlatego kolejne spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe i zarządcy nieruchomości sygnalizują zamiar dokonania zakupów.

Również nasi Klienci indywidualni chętnie nas rekomendują, stąd kolejne zamówienia urządzeń Limetron do domów ich rodzin, sąsiadów i znajomych. Nasi Klienci często zamawiają dodatkowe urządzenia dla siebie do domków letniskowych, czy do instalacji ogrodowych.

Naszymi Klientami są również zakłady przemysłowe i energetyczne, jak ESV Wisłosan Nowa Dęba, którym oferujemy niechemiczne urządzenia odkamieniające typoszeregu Colloid-A-Tron (CAT) – także w tym obszarze mamy bardzo dobre rezultaty.

Jesteśmy dumni, że poprawiamy jakość życia ludzi i stanu środowiska naturalnego, a także do oszczędzania zasobów energetycznych i wodnych Polski. Woda – jej niedostatek i zła jakość oraz smog to dziś główne zagadnienia ochrony środowiska w Polsce. Szeroko stosowane niechemiczne urządzenia odkamieniające mogłyby radykalnie poprawić sytuację w obu tych obszarach. Na szczęście szybko rośnie świadomość ekologiczna społeczeństwa oraz władz państwowych i samorządowych, które również zaczynają doceniać technologię niechemicznego zapobiegania powstawaniu kamienia kotłowego.