Wrocław

Urządzenie testowe, działające nieprzerwanie od września 2015

 

Smolec k/Wrocławia

Urządzenie testowe, działa nieprzerwanie od grudnia 2015.

Opinia Klienta: szybkie pranie, ciuchy są bardzo miękkie – w tym dżinsy i ubrania robocze, po praniu ubrania mają świeży zapach; przy bardzo silnych zabrudzeniach piorę 2x.

 

Świdnica

Urządzenie zamontowane w lipcu 2016, dom jednorodzinny.

Komentarz Klientki:

Super produkt. Kupiłam niedawno i DZIAŁA !!! Polecam wszystkim jestem meeeega zadowolona :). Pranie nie śmierdzi chemią i jest puszyste.

Wrocław – Krzyki

Urządzenie zamontowane 25 sierpnia w domu jednorodzinnym.

Komentarz Klienta:

Jestem posiadaczem tego urządzenia od kilku miesięcy. Na początku byłem sceptyczny, gdyż nie bardzo chciałem wierzyć w to, że można skutecznie prać rzeczy w niskiej temperaturze i bez środków chemicznych. Ot po prostu przyzwyczajenie: musi być proszek i musi być płyn do zmiękczania. Po kilku miesiącach użytkowania szczerze polecam zakup tego urządzenia. Niestety nie mogę odzwyczaić się  od prania białych koszul bez użycia środków chemicznych i wysokiej temperatury, ale pozostałe rzeczy piorę z wykorzystaniem ozonatora i jestem bardzo zadowolony z efektu. Radykalnie spadła ilość używanej do prania chemii, skrócił się czas prania i w ogóle bardzo polecam.

Dariusz Wrocław  

Jedlina Zdrój

Urządzenie zamontowane w sierpniu 2016 w domu jednorodzinnym.

Opinia Klienta:

Bardzo ciekawa i ekologiczna alternatywa dla proszków i innych detergentów. Wiele pozytywnych zastosowań.

Wrocław

Po roku użytkowania Klientka jest b. zadowolona z urządzenia. Używa tylko niewielkich ilości odplamiacza przy bardzo silnych zabrudzeniach oraz 1/3 normalnej ilości płynu do płukania do czarnych tkanin – tylko przy pierwszym ze standardowo stosowanych dwóch cyklów prania.

 

Otrzymaliśmy referencję na profesjonalny ozonator do pralnic od Pralni Ekologicznej w Iławie – dziękujemy bardzo! Na zdjęciach pralnice i zasilający je ozonator profesjonalny.